ПОДІЇ БІОЕНЕРГЕТИКИ

Форум «Тернопільщина INVEST-2018»

24- 25 травня у Збаразькому замку, в 24 км від Тернополя, відбудеться третій Міжнародний інвестиційний форум "Тернопільщина INVEST-2018".

Захід, основною темою якого у цьому році стане енергоефективність та впровадження відновлювальних джерел енергії, має на меті залучити потенційних українських та іноземних партнерів до співпраці з Тернопільською областю.

"Форум представить потенціал Тернопілля для залучення капіталовкладень та вже реалізовані найбільш успішні інвест-проекти, - розповідає Степан Барна, голова Тернопільської ОДА, яка виступила організатором заходу. - Заплановано також урочисте підписання Меморандумів та інших документів про співпрацю та партнерство, а під час спеціалізованих секцій та дискусій буде можливість обговорити інструменти та механізми, які стимулюють розвиток економіки, покращують бізнес-клімат та сприяють налагодженню партнерства".

Зокрема, в рамках форуму проходитимуть спеціальні секції за напрямками:

-       Сільське господарство

-       Відновлювана енергетика

-       Економіка

-       Туризм

-       Розвиток міста Тернополя

Також учасники форуму зможуть ознайомитися з роботою потужних підприємств-виробників, експортерів та підприємств з іноземними інвестиціями, а також оглянути вільні виробничі площі, інвестиційні об’єкти, земельні ділянки.  

У заході візьмуть участь представники уряду, центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування,  керівництво іноземних дипломатичних установ та акредитованих в Україні міжнародних організацій, країн-партнерів і потенційних партнерів міжрегіонального співробітництва області та представників бізнесу.  

В рамках європейського та українського року охорони культурної спадщини Форум відбуватиметься у Збаразькому замку.

Учасники повинні зареєструватися за посиланням

Додаткову інформацію можна отримати в Управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської ОДА за тел. +352 52 08 65

 

http://ecotown.com.ua/kalendar-podiy/15269/