ПОДІЇ БІОЕНЕРГЕТИКИ

Круглий стіл "Енергоефективність Львівщини: напрямки реформування в умовах євроінтеграції"

30 травня з 10.00 до 13.00 у Львівській обласній державній адміністрації відбудеться круглий стіл "Енергоефективність Львівщини: стан та напрямки реформування в умовах євроінтеграції".

Захід проходитиме в рамках проекту "Контроль громадськості за реформуванням енергетичного сектора на регіональному рівні в контексті виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС", який покликаний сприяти реалізації проєвропейських реформ у енергетичному секторі шляхом організації обговорення всіма зацікавленими сторонами питань впровадження, моніторингу та адвокації директив ЄС у сфері енергоефективності і використання альтернативних джерел енергії та підвищення поінформованості громадськості.

Проект реалізує ГО "Інститут регіонального розвитку" у рамках всеукраїнського проекту "Просування реформ в регіони" Інституту економічних досліджень та політичних консультацій і "Європейської правди", який фінансується Європейським Союзом в рамках програми "Підтримка громадянського суспільства в Україні".

До участі у круглому столі запрошуються представники органів влади і самоврядування, громадських організацій, експертного середовища і міжнародних організацій, а також бізнесмени, науковці.

Учасникам необхідно обов'язково зареєструватися за посиланням. Кількість місць обмежена.

За додатковою інформацією можна звертатися до Ірини Куропась за тел. +380679875557 та е-mail: Iryna.Kuropas@gmail.com

 

http://ecotown.com.ua/kalendar-podiy/15267/