КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ

Навчально-методичний посібник по проведенню тренінгу-семінару з використання біомаси як палива в муніципальному секторі України (для представників державних установ та громадських організацій, що працюють у сфері екології) 11.01.2018

В рамках проекту ПРООН "Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні" розроблений Навчально-методичний  посібник  по  проведенню тренінгу-семінару  з  використання  біомаси  як  палива  в муніципальному  секторі  України  (для  представників  державних установ та громадських організацій, що працюють у сфері екології).

Посібник  є  частиною  навчально-методичних матеріалів  проекту  ПРООН та ГЕФ  «Розвиток  та  комерціалізація  біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні».

У  навчально-методичному  посібнику  наведені  вказівки  щодо проведення тренінгів та практичних занять за напрямком «Екологічні аспекти використання біомаси як палива в муніципальному секторі України».

Публікація  призначена  для  тренерів,  лекторів  та  викладачів,  що працюють у сфері енергетичного використання біомаси.

Related articles: