НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

Американці планують побудувати в Одеській області 5 заводів з переробки біомаси 19.02.2016

Американська компанія Ukraine Agro Valley Association (UAVA) планує побудувати в Одеській області 5 заводів з переробки біомаси та виробництва пелет, що дозволить опалювати громадські й приватні будівлі за допомогою альтернативних джерел енергії, повідомляє інформагентство УНІАН

 
Вартість спільного україно-американського проекту зі створення в Україні постійного джерела біомаси та біоенергетичного палива може сягнути 100 млн дол.
 
Крім того, в рамках загальної стратегії проекту протягом п'яти років американська компанія має намір побудувати 20 заводів по всій Україні і довести їх сумарну потужність до переробки двох мільйонів тонн енергетично багатої продукції в рік.
 
«Кожен з наших заводів буде автономним центром по доходах і видатках і буде конкурувати з іншими нашими заводами», – підсумував генеральний директор UAVA Род Робертсон.
 
Варто зазначити, що це не в перше, коли американська Agro Valley цікавиться розвитком альтернативної енергетики на території України. Весною цього року компанія виявили бажання реалізувати на Харківщині проекти з вирощування енергетичних культур, виробництва електроенергії з відходів сільгосппідприємств, будівництва сміттєспалювальної електростанції та міні-теплоелектростанції у Куп'янську. 
 
http://ecotown.com.ua/news/Amerykantsi-planuyut-pobuduvaty-v-Odeskiy-oblasti-5-zavodiv-z-pererobky-biomasy/
 
 

Related articles: