НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

Бюджетні установи Мукачева до кінця року масово перейдуть на альтернативне опалення 19.02.2016

У зв’язку з подорожчанням російського газу бюджетні установи Мукачева (Закарпатська область) планують перевести на альтернативне опалення вже до кінця поточного року, повідомляє ресурс Mukachevo.net

 
«В рамках як загальнодержавної енергетичної стратегії, так і обласної стратегії планується повне заміщення використання дорогого імпортного російського газу на альтернативні види опалення», – заявив перший заступник мукачівського міського голови Ернест Нусер. 
 
Урядовець додав, що для впровадження такого плану у всіх котельнях бюджетних установ, які працюють на природньому газі, встановлюються резервні котли, що працюють на альтернативному паливі.
 
За словами Ернеста Нусера, на даний час вже ефективно працюють на альтернативному паливі котельні у чотирьох установах міста: ДНЗ № 15, 25, а також у ЗОШ №7 та НВК «Гармонії».
 
Крім того, ще для 10 об’єктів вже розроблені «альтернативні» проекти, які проходять затвердження.
 
Місцева влада зазначає, що зараз важливо забезпечити перехід всіх бюджетних установ міста на альтернативне опалення ще до початку нового опалювального сезону.
 
Спільно з обласною владою також вирішується питання про забезпечення пелетами котелень, що перейдуть на альтернативне опалення.
 
http://ecotown.com.ua/news/Byudzhetni-ustanovy-Mukacheva-do-kintsya-roku-masovo-pereydut-na-alternatyvne-opalennya/
 
 

Related articles: