НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

Делегація України вивчає данський досвід розвитку альтернативних джерел енергії 01.06.2018

Делегація України на чолі з Міністром енергетики та вугільної промисловості України Ігорем Насаликом перебуває з робочим візитом у Королівстві Данія.

Поїздка відбувається з 29 травня по 1 червня 2018 року в рамках реалізації міжурядової співпраці із стратегічного енергетичного планування між Данією та Україною відповідно до Угоди про співробітництво у сфері розвитку та діяльності Українсько-данського енергетичного центру (УДЕЦ) на запрошення Енергетичного агентства Данії.

У межах поїздки проведено координаційну зустріч проекту УДЕЦ в Енергетичному агентстві Данії.

Ігор Насалик відзначив ефективність роботи УДЕЦ, спрямовану на виконання визначених в Угоді 6 компонентів, серед яких підтримка реалізації Енергетичної Стратегії України на період до 2035 року, довгострокове та короткострокове моделювання прогнозного енергетичного балансу відповідно найкращих міжнародних практик тощо.

Довідково

Проект міжнародної технічної допомоги «Українсько-данський енергетичний центр» реалізується відповідно до Угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Міністерством закордонних справ Королівства Данія.
27 лютого було підписано Угоду між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України та Міністерством закордонних справ Королівства Данія про продовження співробітництва у сфері розвитку та діяльності «Українсько-данський енергетичний центр. Фаза 2» в рамках Програми добросусідства МЗС Данії на 2017-2021 роки.

 

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/delegaciya-ukrayini-vivchaye-danskij-dosvid-rozvitku-alternativnih-dzherel-energiyi

Related articles: