НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

Естонці побудують у Житомирі теплову електростанцію на щепі 18.05.2018

У Житомирі на території старої котельні естонська компанія "E energija" побудує теплову електростанцію на щепі.

Таку пропозицію депутати підтримали під час позачергової сесії 17 травня, передає Новини Житомира

З метою реалізації державної політики енергозбереження, забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності території міська рада вирішила укласти меморандум про партнерство між Житомирською міською радою та компанією "E energija".

 

Як зазначив представник групи естонських компаній "E energija" Вайдас Повиленас, реалізація проекту щодо будівництва на майданчику котельні по вул. Жуйка, 12 когенераційної установки на біопаливі дозволить зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. "ТЕС буде працювати за рахунок спалення щепи, залишок деревини, гілок, - повідомив Вайдас Повиленас. - Ми плануємо створити близько трьох десятків робочих місць».

Вартість проекту - 16 млн євро.

За словами міського голови Житомира Сергія Сухомлина, зараз для обласного центру гостро стоїть питання зменшення споживання газу.

"Будівництво електростанцій на альтернативному паливі для нас у пріоритеті, - говорить він. - Ми зможемо не лише зменшити споживання газу, але й дати для населення, лікарень, закладів освіти та бюджетних установ на 10% нижчий тариф на тепло, яке виробляється за рахунок біопалива ". 

 

http://ecotown.com.ua/news/Estontsi-pobuduyut-u-ZHytomyri-teplovu-elektrostantsiyu-na-shchepi/

 

Related articles: