НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

Ідея на €30 тис: Українські підприємства закликають взяти участь у конкурсі проектів зі зменшення використання енергії 12.04.2018

 

Підприємства та дослідницькі центри в Україні закликають взяти участь у конкурсі інноваційних проектів щодо позитивного впливу на клімат.

Продемонструвати еко-інновації та їх позитивний вплив на клімат закликає Фондом технічної допомоги(GGF) в рамках конкурсу CLIM @, який фінансується Європейською комісією у рамках ініціативи EU4Energy та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини, передає euneighbours.eu.

В конкурсі можуть взяти стартапи, громадські організації, дослідницькі центри та інші організації, які працюють в сфері сталого розвитку та енергозбереження.

 

Три фіналісти конкурсу отримають на підтримку своєї ідеї 30 000 євро.

Отримати фінансову підтримку можуть проекти освітнього напряму та технологічних рішень, що зменшують використання енергії, скорочують відходи та стимулюють повторне використання відходів, як сировини.

 

Як зазначають організатори, учасники повинні подати заявки до 15 квітня 2018 року.

Відібрані проекти пройдуть менторський курс з кваліфікованими експертами і будуть представлені на заході у Франкфурті, а також візьмуть участь у Форумі сталого розвитку у червні 2018 року.  

 

http://ecotown.com.ua/news/Ideya-na-30-tys-Ukrayinski-pidpryyemstva-zaklykayut-vzyaty-uchast-u-konkursi-proektiv-zi-zmenshennya/

Related articles: