НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

Місто на Доннечині перероблятиме листя та гілки у паливні брикети 21.09.2016

У Покровську(Донецька область) мають намір переробляти листя, гілки, траву та інше природне сміття у паливні брикети.

Як зазначає заступник міського голови Дмитро Гордієнко, цьогоріч до осіннього прибирання у місті підійдуть комплексно і використають відходи для господарських потреб, передає orbita.dn.ua.
 
«За виділені з місцевого бюджету 800 тисяч гривень купуємо установку, яка вироблятиме з трісок, тирси, а також з листя і трави брикети для твердопаливних котлів, - розповідає чиновник. – Наразі на орендованій території заводу «Електродвигун» змонтовано першу чергу лінії, яка забезпечуватиме біопаливом нові котельні Покровська».

Передбачається, що сировину для брикетної установки збиратимуть не лише комунальники, а й місцеві жителі.
Зокрема, двірникам планують придбати кілька спеціальних пилососів для листя, а для населення до 31 жовтня організоване безкоштовне вивезення упакованого у пакети листя і гілок довжиною до 1 метра, зв'язаних між собою. Жителям Покровська необхідно лише зробити відповіні заявки за телефонами: (06239) 2-72-40 і (050) 277-80-75.

За словами начальника КП «Управління міського господарства» Роберта Симеонкина, наразі у Покровську встановлено 14 контейнерів об'ємом 7 кубічних метрів кожен, призначених виключно для збору листя.
Згідно з заявками та по мірі наповнення сировина для майбутніх брикетів вивозиться на склад для подальшої переробки.

Загалом місцева влада планує випустити 15 тисяч листівок «Зроби все для благоустрою рідного Покровська».

На буклетах, зокрема, КП«Управління міського господарства» пропонує надати в оренду до 1 листопада контейнери для листя: мешканцям приватного сектору безкоштовно, а підприємствам один бак обійдеться у 200 гривень, а також нагадує, що за спалювання сміття можна отримати штраф: від 340 до 1360 гривень для фізичних осіб та 850-1700 для юридичних. 
 

http://ecotown.com.ua/news/Misto-na-Donnechyni-pereroblyatyme-lystya-ta-hilky-u-palyvni-brykety/

 

 

Related articles: