НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

Місто Суми, яке першим в Україні провело електронний аукціон на закупівлю енергосервісу, продовжує впроваджувати ЕСКО-проекти у бюджетній сфері! 07.04.2018

На черговій сесії Сумської міської ради прийнято рішення про затвердження істотних умов ЕСКО-договорів для впровадження енергоефективних заходів в 11 закладах освіти.

Відбір виконавців робіт з енергосервісу здійснювався в Системі публічних електронних закупівель "PROZORRO" (https://prozorro.gov.ua).

Найближчим часом планується підписання з переможцями тендерів енергосервісних договорів, що передбачають термомодернізацію будівель. Очікувана економія енергоспоживання становить до 35%. Строк договорів -  6,5 та 7,5 років.

Загальна вартість ЕСКО-контракту складає в середньому:

На всіх об'єктах також заплановано встановлення індивідуальних теплових пунктів з онлайн-управлінням і моніторингом.

«Запровадження ЕСКО-механізму пришвидшить створення комфортних умов перебування дітей у навчальних закладах без додаткових капіталовкладень з боку бюджету», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

ЕСКО-інвестор повертатиме вкладені в енергоефективні заходи інвестиції лише завдяки досягнутій економії енергоресурсів, а місцеві бюджети заощаджуватимуть кошти на оплаті комунальних послуг.

Довідково:

Нагадаємо, що Суми стало першим в країні містом, яке випробувало нові процедури ЕСКО-закупівель. Так, 30 листопада 2017 р. успішно проведено електронний аукціон із закупівлі енергосервісу спеціалізованою школою І-ІІІ ступенів № 10 ім. Бутка.

 

http://saee.gov.ua/uk/news/2294

Related articles: