НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

На Дніпропетровщині вироблятимуть пелети з ріпакової соломи і лушпиння кукурудзи 19.02.2016

У Криворізькому районі Дніпропетровської області введуть в експлуатацію завод з виробництва ріпакових та кукурудзяних пелет. 

 
Як зазначає заступник гендиректора з проектного розвитку агрохолдингу KSG Agro Анатолій Скряга, щорічно підприємство зможе випускати 60 тис тонн паливних гранул за ліцензією, придбаною у польської компанії Polish Energy Partners SA (технологія не вимагає додаткової сушки).
 
Саме такий обсяг продукції компанія планує виробити у 2015/16 маркетинговому році. Передбачається, що вже у серпні завод почне виготовляти пелети із зібраної у липні соломи. Для виробництва біопалива компанія використовуватиме в основному власну сировину, закуповуючи лише ріпакову солому. 
 
Примітно, що KSG Agro має намір щорічно експортувати близько 50 тис. тонн (до 80%) вироблених з соломи і лушпиння кукурудзи пелет у Польщу. При цьому решту продукції - близько 20-25% паливних гранул - компанія використовуватиме на власні потреби.
 
Агрохолдинг KSG Agro планував ввести в експлуатацію завод з виробництва пелет ще у серпні 2013 року. Через низку адміністративних питань запуск підприємства був перенесений на початок 2014, а в зв'язку з ситуацією в країні - на 2015 рік.

Нагадаємо, KSG Agro також планує розпочати будівництво біогазового заводу в 2017 році, потужність якого має скласти 2,5 МВт.
 
http://ecotown.com.ua/news/Na-Dnipropetrovshchyni-vyroblyatymut-pelety-z-ripakovoyi-solomy-i-lushpynnya-kukurudzy/

Related articles: