НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

На Хмельниччині збудують «солом’яну» електростанцію 09.02.2016

Інвестори з Кіпру побудують у Хмельницькій області електростанцію, яка в якості палива буде використовувати солому.

Як повідомляють в облдержадміністрації, для запропонованого кіпрською компанією HYDROMISTVENTURESLTD об’єкту вже обрано земельну ділянку та обговорено основні логістичні, екологічні та техніко-економічні аспекти реалізації проекту, передає газета «Є»

Планується спорудження електростанції виробничою потужністю 44 Мвт. Відходи від спалення соломи будуть використовуватися як добрива, - зазначають у ОДА, додаючи, що впровадження проекту створить близько 120 нових робочих місць.

Генеральним підрядником та партнером зведення електростанції на біомасі у Хмельницькому районі стане данська компанія Burmeister Wain Scandinavian Contractors.

Для реалізації проекту планується залучити кошти у розмірі 175 млн євро від Європейського банку реконструкції і розвитку, Багатосторонньої агенції з гарантій інвестицій, приватних інвесторів з Великої Британії та Ірландії.

Згідно з оцінками іноземних інвесторів, спалення біомаси може на 13% забезпечити потреби в електроенергії. Аналогічний проект реалізований у 2014 році у Великобританії показав значні переваги використання біомаси над іншими видами поновлюваних джерел електроенергії.

 

http://ecotown.com.ua/news/Na-KHmelnychchyni-zbuduyut-solomyanu-elektrostantsiyu/

 

 

 

Related articles: