НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

На Київщині будуть вирощувати енергетичну вербу у великих масштабах 19.02.2016

Компанія "Укртепло" висадила у Київській області (Іванківський район) 110 гектарів енергетичної верби, яка дозволить виробити понад 100 тисяч тонн біопалива.

 
Як зазначає гендиректор підприємства Руслан Щава, протягом чотирьох років загальна площа плантацій під цією культурою збільшиться до 17 тисяч гектарів. 
 
Зокрема, у 2015 році «Укртепло» має намір засадити енергетичною вербою близько 2,2 тис. га: 700 га - весною і 1,5 тис га - восени. За три роки невибаглива до ґрунтів і стійка до перепадів температур рослина з 20 см саджанця перетворюється на 5-6 метрової висоти кущ. Як результат, з одного гектара верби компанія планує отримувати 60 тонн біомаси кожні три роки. Вже в кінці 2018 року цьогорічні плантації дозволять забезпечити біопаливом – деревною тріскою - сотні бюджетних закладів в Україні. 
 
5.jpg
 
Згідно з підрахунками компанії, переведення однієї школи або лікарні з природного газу на альтернативне паливо дозволить економити, як мінімум, 200 тис. гривень бюджетних коштів під час одного опалювального сезону.
 
У 2014 році "Укртепло" замістила понад 50 млн кубометрів газу у 16 областях України, переобладнавши під використання твердого палива близько 100 котелень, які забезпечують теплом понад 300 об'єктів. 
 
http://ecotown.com.ua/news/Kyyivshchynu-planuyut-zasadzhuvaty-enerhetychnoyu-verboyu/
 
 

Related articles: