НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

На Одещині побудують ТЕЦ на сільськогосподарських відходах та завод з виробництва біоетанолу 23.08.2017

У Любашівському районі Одеської області на базі цукрового заводу мають намір побудувати теплоелектроцентраль на сільськогосподарських відходах та завод з виробницва біоетанолу. 

БіоТЕЦ потужністю 12МВт зведуть в рамках проекту, який на першому етапі реалізації передбачає запуск цеху з виготовлення олії, передає Національний промисловий портал
  
Згідно з попередніми підрахунками, теплоелектроцентраль, яку введуть в експлуатацію протягом року, забезпечуватиме електроенергією всі виробничі процеси на підприємстві та прилеглі райони області. 
 
Разом з тим, до 2021-2022 року у Любашівському районі планують побудувати завод з виробництва біоетанолу, який працюватиме на кукурудзі, соломі та очереті. 
 
Передбачається, що завод вироблятиме 50 тисяч тон спирту на рік. На підприємстві працюватиме близько п’ятидесяти осіб. Згідно з попередніми підрахунками, паливо із додаванням етанолу коштуватиме до 10 гривень за літр.
 
 
http://ecotown.com.ua/news/Na-Odeshchyni-pobuduyut-TETS-na-silskohospodarskykh-vidkhodakh-ta-zavod-z-vyrobnytstva-bioetanolu/

Related articles: