НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

На Тернопільщині Голова Держенергоефективності закликав нідерландські компанії впроваджувати проекти «чистої» енергетики, особливо у сфері заміщення газу 16.06.2018

У Тернополі Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із радником з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів в Україні Кароліною Спаанс та представниками нідерландського консорціуму «PIB Biobased Energy Ukraine» (http://www.biobased-ukraine.nl) представив широкі можливості для реалізації «зелених» проектів в Україні за участю нідерландського бізнесу.

«Приїзд нідерландських компаній до України та презентація їхніх технологій, особливо у біоенергетиці, демонструє важливість та практичну реалізацію домовленостей, досягнутих під час мого візиту до Нідерландів у березні ц.р. та при підписанні Меморандуму про співпрацю із Нідерландським агентством підприємництва (RVO, https://english.rvo.nl, http://saee.gov.ua/uk/news/2265)», - нагадав С.Савчук.

Нідерландський консорціум «PIB Biobased Energy Ukraine» представляють кілька потужних компаній, тому учасники заходу мали унікальну нагоду ознайомитися із іноземними інноваціями щодо виробництва:

Також, усі присутні обговорили потенціал використання «чистих» джерел у Тернопільській області та сприятливе нормативно-правове підґрунтя для реалізації проектів.

Сергій Савчук звернув особливу увагу нідерландських та українських підприємців на такі  законодавчі стимули:

«Держенергоефективності готове надавати необхідні роз’яснення та консультації щодо законодавчого регулювання та особливостей впровадження проектів «чистої» енергетики. Переконаний, що спільні українсько-нідерландські проекти сприятимуть зміцненню співпраці та енергонезалежності двох країн», - підсумував С.Савчук.

 

http://saee.gov.ua/uk/news/2426

Related articles: