НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

На Вінниччині планують створити першу в Україні карту біомаси 08.02.2018

У Вінницькій області планують створити першу в Україні карту біомаси.

Як зазначає керівник департаменту житлового-комунального господарства і енергетики Вінницької облдержадміністрації Сергій Волков, ресурс дозволить більш ефективно збирати і використовувати альтернативні види палива, передає vinrada.gov.ua

"На карті, створення якої передбачено нещодавно прийнятою департаментом програмою енергозбереження, будуть чітко виділені ділянки концентрації очеретів і соломи, - пояснює він. - Вона зацікавить інвесторів, які готові вкладати кошти у збір, переробку і спалювання альтернативних видів палива".

 

За наявності фінансування карта біомаси буде створена до кінця 2018 року, впевнений Сергій Волков.

За словами керівника департаменту житлового-комунального господарства і енергетики Вінницької ОДА, обласне управління ЖКГ цікавиться можливістю вирощувати на Вінниччині "енергетичної" верби.

"Нещодавно ми зустрічалися з представниками нідерландської компанії Kara, що спеціалізується на випуску твердопаливних котлів та іншого обладнання", - зазначив він. - завдяки використанню альтернативних видів палива Вінницька область з 2013 по 2017 роки зменшила споживання природного газу більше, ніж на 20%: з понад 1 млрд. кубометрів газу у 2013 році до близько 800 мільйонів – у 2018 році". 

http://ecotown.com.ua/news/Na-Vinnychchyni-planuyut-stvoryty-pershu-v-Ukrayini-kartu-biomasy/

Related articles: