НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про Фонд енергоефективності" 20.07.2017

Також президент підписав закон «Про енергетичну ефективність будівель».

Детальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/realestate/2039134-poroshenko-pidpisav-zakon-pro-fond-energoefektivnosti.html
Також президент підписав закон «Про енергетичну ефективність будівель».

Детальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/realestate/2039134-poroshenko-pidpisav-zakon-pro-fond-energoefektivnosti.html

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, урочиста церемонія підписання відбулася у приміщенні Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".

"Закон про "Фонд енергоефективності" - фонд, створення якого було абсолютно зрозумілим десятки років тому. Але дуже важливо, що зараз ми його створюємо, що він схвалений усіма нашими міжнародними партнерами, фінансовими організаціями. І впевнений, що найближчим часом ми будемо мати практичні результати нашої спільної діяльності", - заявив глава держави під час підписання документа.

Впевнений, що найближчим часом ми будемо мати практичні результати від підписаних законів pic.twitter.com/i0l7vpmjd8

— Петро Порошенко (@poroshenko) 20 июля 2017 г.

"Вводиться механізм конкретної відповідальності, персоніфікації і стимулювання заходів про підвищення енергоефективності будівель", - прокоментував закон Порошенко.

Як повідомлялося, 8 червня народні депутати ухвалили в цілому законопроект №5598 про Фонд енергоефективності. Цей закон визначає правові, економічні та організаційні засади утворення та діяльності Фонду енергоефективності.

Згідно із законом, Фонд енергоефективності утворюється з метою підтримки ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження, зокрема в житловому секторі, з урахуванням національного плану щодо енергетичної ефективності, зменшення викидів двоокису вуглецю з метою виконання Паризької угоди, впровадження acquis communautaire Європейського Союзу та Договору про заснування Енергетичного співтовариства, забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері енергоефективності.

Річний бюджет Фонду формується за рахунок коштів державного бюджету України та коштів, які Фонд отримує як гранти або залучає в інший спосіб з будь-яких інших джерел, не заборонених законом, з урахуванням обмежень, встановлених цим законом. При цьому обсяг державних коштів у бюджеті Фонду має бути достатнім для досягнення мінімальних цілей у сфері енергоефективності, визначених міжнародними зобов’язаннями України. З цією метою Кабінет міністрів України може збільшити статутний капітал Фонду або надати Фонду додаткову державну підтримку з державного бюджету України з урахуванням вимог бюджетного законодавства.

 

https://www.ukrinform.ua/rubric-economy/2270081-porosenko-pidpisav-zakon-pro-fond-energoefektivnosti.html

Related articles: