НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

Товаром, якого найбільше імпортувала Білорусь із України в 2015-му було біопаливо 04.04.2016

У 2015 році товаром, який у найбільшому обсязі Білорусь замовляла з України в мережі, виявилося біопаливо. Білорусь же минулого року найбільше продала в Україну тютюнової продукції і різних видів рослинного масла, інформує портал fakty.ictv.ua.

За інформацією, розміщеною на сайті Посольства Республіки Білорусь в Україні, Білорусь стабільно входить до п'ятірки основних торгових партнерів України (в 2015 році – п'яте місце після Росії, Китаю, Німеччини і Польщі). При цьому протягом останніх п'яти років Україна за обсягом товарообігу входила в трійку країн-найбільших зовнішньоторговельних партнерів Білорусі (в 2015 році – посіла третє місце після Росії та Великобританії). Це ж джерело констатує, що Білорусь експортує в Україну понад 550 товарних позицій, і імпортує близько 700.

Як в минулому році торгувала Україна і Білорусь за допомогою мережі, які товари найчастіше замовляли в обидва напрямки? За статистикою Міжнародного центру Інтернет-торгівлі Allbiz, у 2015 році товаром, який у найбільшому обсязі Білорусь замовляла з України в мережі, виявилося біопаливо, на частку якого припало 22% експорту. Також серед затребуваних українських товарів лідерські позиції зайняла соняшникова олія і продукти переробки соняшнику, що використовуються у виготовленні кормів для тварин. Білорусь же в минулому році найбільше продала в Україну тютюнової продукції і різних видів рослинного масла. При цьому в онлайн-товарообігу між країнами велика частка припала на експорт товарів до Білорусі, ніж на імпорт її товарів в Україну. І експорт перевищив імпорт на 18%.

 

http://ecotown.com.ua/news/Tovarom-yakoho-naybilshe-importuvala-Bilorus-iz-Ukrayiny-v-2015-mu-bulo-biopalyvo/

 

 

 

Related articles: