НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

У Черкасах відкрився безкоштовний консультаційний центр з енергозбереження 16.06.2017

У Черкасах на вул. О. Дашковича, 19 відкрився безкоштовний консультаційний центр "Енергозбереження".

Новий соціальний проект презентувала Громадська спілка "ОСББ Черкащини", передає Черкаси Сьогодні.

За словами голови ГС "ОСББ Черкащини" Олександра Клинового, консультаційний центрпокликаний допомогти головам ОСББ та управителям будівель, керівникам об'єктів соціальної сфери комунальної власності, власникам житлових будинків приватного сектору та комітетам самоорганізації населення в питаннях підвищення енергоефективності, енергозбереження та впровадження енергоощадних технологій.

"Спеціалісти центру надають безкоштовні юридичні консультації та допомагають у супроводі енергоаудитних заходів та при оформленні пакету документів для отримання пільгового кредитування за міжнародними, загальнодержавними та місцевими програмами на енергоощадні заходи, - пояснює він. - Також фахівці з енергозбереження, енергоаудиту, банківського кредитування і співфінансування проведуть цикл лекцій та практичних занять".

Безкоштовну кваліфіковану допомогу спеціалісти Консультативного центру "Енергозбереження" надають щочетверга з 15.00 години у конференц-залі Громадської спілки "Агенція підтримки підприємництва та інвестицій" за адресою: вул. О. Дашковича, 19 (ТРЦ "Хрещатик - Сіті", мінус 2 поверх).

За додатковою інформацією можна звертатися за тел. (095) 752-75-04, (067) 140-93-69, 56-50-81.

 

http://ecotown.com.ua/news/U-CHerkasakh-vidkryvsya-bezkoshtovnyy-konsultatsiynyy-tsentr-z-enerhozberezhennya-/

Related articles: