НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

У Дніпрі мобільна еко-лабораторія почала заміряти якість повітря 21.05.2018

У Дніпрі нова мобільна еко-лабораторія провела перші офіційні вимірювання якості повітря.

Як пояснює директор Департаменту екології та природних ресурсів ДніпрОГА Руслан Стрілець, проби брали у зоні впливу Дніпровського металургійного заводу, який містяни називають «Петрівкою», передає газета Событие

"Заміри робили у п'яти точках протягом 40 хвилин, зокрема, на вул. Щербаня,6 (проспект Петровського), проспект Нігояна(в районі 2 міськлікарні), проспект Нігояна,77 (біля станції метро «Металургів»), вул. Коксохімічна, 1, - розповідає він. - Мешканці прилеглих будинків у подиві виглядали з своїх вікон, деякі підходили до машини і з несамовитим завзяттям намагалися з'ясувати, чи все в порядку і чому приїхали саме до них, а найпильніші викликали патрульну поліцію для з'ясування присутності на території НЛО".

За словами Руслана Стрільця, нова мобільна еко-лабораторія відстежувала перевищення максимальної разової концентрації наступних забруднюючих речовин: пил, оксид азоту, оксид сірки, сірководень, оксид вуглецю, озон.

Перевищень гранично допустимих концентрацій під час замірів не виявили, зауважив чиновник, додавши, що заміри будуть проводити далі згідно з графіком. 

 

http://ecotown.com.ua/news/U-Dnipri-mobilna-eko-laboratoriya-pochala-zamiryaty-yakist-povitrya/

Related articles: