НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

У пріоритеті України – відкритий прозорий шлях до розбудови «чистої» енергетики та енергонезалежності 04.06.2018

Президент України Петро Порошенко звільнив голову Татарбунарського району Одеської області Олександра Кривенка, який не передав в оренду інвестору землю для будівництва сонячної електростанції (http://www.president.gov.ua/news/prezident-zvilniv-golovu-tatarbunarskoyi-rda-na-odeshini-yak-47906).

Про це Глава держави повідомив під час свого візиту до Одеси у п'ятницю, 1 червня.

Ще в грудні минулого року у Татарбунарському районі на Одещині передбачалося передати в оренду інвестору земельну ділянку під будівництво об’єктів альтернативної енергетики – зробити Одещину чистіше і побудувати сонячну електростанцію.

«Сьогодні, через півроку, підприємство не те що не розпочало будівельні роботи, воно навіть землю в оренду не отримало. Все через те, що голова Татарбунарської райдержадміністрації з невідомих мені причин вважає за можливим не укладати вже півроку відповідну угоду з підприємством, хоча відповідне розпорядження голови обласної державної адміністрації за моїм дорученням було видано», - розповів Петро Порошенко.

Як бачимо, розкриття інвестиційного потенціалу України, у тому числі у відновлюваній енергетиці, - стратегічне завдання держави.

На важливості активної роботи із інвесторами також наголошував Петро Порошенко 25 травня під час першого засідання Національної інвестиційної ради, в якому взяли участь керівники відомих міжнародних компаній: «GE» (https://www.ge.com), «Holtec International» (https://holtecinternational.com), «ENGIE» (https://www.engie.com) та інші.

 

http://saee.gov.ua/uk/news/2396

Related articles: