НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

Український агрохолдинг побудує ТЕС електричною потужністю 7 МВт на соняшниковому лушпинні 21.05.2018

Група компаній «Агроліга» планує побудувати теплоелектростанцію електричною потужністю 7 МВт.
 
Сировиною для «зеленого» енергетичного об’єкту стануть відходи маслопрессового виробництва — лушпиння соняшнику, якого залишається близько 14% від маси насіння, передає agroday.com.ua
 
Під будівництво об’єкту вже виділили земельну ділянку площею 0,35 га на території маслопресового заводу.
 
«ТЕС буде знаходитися поряд із сировинною базою, діючими мережами і свердловинами з необхідним обсягом води, - повідомляють у групі. - Функціонування об’єкту забезпечуватиме кваліфікований персонал».
 
Для майбутньої біоТЕС агрохолдинг «Агроліга» планує придбати два парових котли продуктивністю 16 тонн-год кожен і один конденсаційний паровий турбогенератор електричною потужністю 7 МВт.
 
Зараз агрохолдинг веде переговори з декількома організаціями для отримання найбільш вигідних технічних умов на підключення до електричних мереж.
 
Наразі вже підготовлений проект землеустрою, отримані містобудівні умови і обмеження, розглядаються пропозиції щодо фінансування.
 
Як зазначають у агрохолдингу, вартість «зеленого» проекту стане відома після отримання проектної документації. «Ми матимемо не лише екологічне і безвідходне виробництво, а ще й непоганий заробіток, враховуючи «зелений» тариф, - зауважують у ГК. - При необхідності вироблену ТЕС енергію можуть споживати підприємства всередині групи».
 
Будівництво об’єкту мають намір розпочати восени 2018 року.
 
В квітні 2018 року «Агроліга» завершила будівництво та ввела в експлуатацію завод з виробництва соняшникової олії. Об’єкт здатен переробляти до 170 тис. тонн сировини у рік.
 
http://ecotown.com.ua/news/Ukrayinskyy-ahrokholdynh-pobuduye-TES-elektrychnoyu-potuzhnistyu-7-MVt-na-sonyashnykovomu-lushpynni/

Related articles: