НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

В Україні виробникам тепла з біопалива нав’язують дискримінаційний тариф 19.02.2016

В Україні середньозважений тариф для виробників теплової енергії з відновлювальних джерел енергії не переглядався з грудня 2014 року.

Як зазначають у Біоенергетичній асоціації України, ось вже десять місяців Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ) не виконує постанову КМУ No453 і нав’язує виробникам тепла з місцевого біопалива дискримінаційний тариф.

Згідно з документом, тарифи на «зелене» тепло для бюджетних установ встановлюються відповідно до середньозваженого тарифу для виробників теплової енергії з природного газу, передає Энергополитика

«Незважаючи на суттєве подорожчання природного газу, в НКРЭКУ запевняють, що середньозважений тариф, розмір якого наразі становить 1097,24 грн./Гкал без ПДВ, істотно не зміниться у разі перегляду, - зауважують у БАУ. – В той же час розрахунки середньозваженого тарифу на основі даних доступних на сайті комісії дають іншу цифру - тисячу двісті сімдесят вісім грн./Гкал без ПДВ».

Як результат виробники теплової енергії з ВДЕ на відміну від виробників природного газу недоотримують близько 180 грн. / Гкал без ПДВ, підсумовують у БАУ.

 

http://ecotown.com.ua/news/V-Ukrayini-vyrobnykam-tepla-z-biopalyva-nav-yazuyut-dyskryminatsiynyy-taryf/

 

 

Related articles: