НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

Відновлювана енергетика продовжує впевнено розвиватися у світі 23.04.2018

У 2017 р. загальна потужність відновлюваної енергетики збільшилася на 167 ГВт і сягнула 2179 ГВт у всьому світі. Річний приріст становить близько 8,3%. Такі дані опублікувало Міжнародне агентство з відновлюваних джерел енергії (IRENA, http://www.irena.org).

"Відновлювана енергетика є рішенням країн, які прагнуть підтримувати економічне зростання та створення нових робочих місць, а також тих, хто прагне обмежити шкідливі викиди вуглецю, розширити доступ до енергоресурсів, зменшити забруднення навколишнього середовища та підвищити енергетичну безпеку", - заявив Генеральний директор IRENA Аднан Амін.

Зокрема, найбільший приріст має сонячна енергетика, потужності якої зросли на 32% у 2017 р. порівняно із попереднім роком.

Потужності вітроенергетики збільшилися на 10%.

Стійку динаміку розвитку у світі демонструє біоенергетика. Минулого року потужності генерації енергії з альтернативних джерел енергії збільшилися на 5 ГВт або приблизно на 5%. Станом на кінець 2017 р. потужності біоенергетики у всьому світі досягли 109 ГВт.

Світова тенденція незмінна: майбутнє за «чистою» енергетикою. Це усвідомлюють провідні країни світу. У цьому напрямі працюють влада та бізнес, інвестори та розробники проектів.

«Україна також показує позитивну динаміку розвитку «зеленої» енергетики. З початку 2015 р. маємо додаткових 567 МВт потужностей у цій сфері. Це близько 550 млн євро «зелених» інвестицій», - нагадав Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Детальніше про роль різних країн світу у розвитку «чистої» енергетики дізнавайтеся на сайті IRENA: http://www.irena.org/newsroom/pressreleases/2018/Apr/Global-Renewable-Generation-Continues-its-Strong-Growth-New-IRENA-Capacity-Data-Shows

 

http://saee.gov.ua/uk/news/2325

Related articles: