НОВИНИ БIОЕНЕРГЕТИКИ

За 2 роки на Харківщині опалення близько 20% будівель бюджетної сфери перевели на тверде паливо 30.05.2016

За два роки у Харківській області опалення близько 20% будівель бюджетної сфери перевели на тверде паливо.

Як зазначив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко, роботу у цьому напрямку буде продовжено, передає Харківська ОДА.

«Зокрема, я доручив фахівцям профільних департаментів вивчити пропозицію харківського виробника паливних брикетів, який в ході особистого прийому запропонував свою продукцію для забезпечення котелень області економічним паливом, - розповів чиновник. – 4 види брикетів, які випускає його підприємство на основі дрібної фракції кам'яного вугілля, можна використовувати як для топки простої пічки, так і для піролізного котла і котелень, що мають виробничі потужності».

За словами харківського підприємця, для виробництва паливних брикетів використовуються також і відходи сільгоспвиробництва.

«Ми працюємо не лише з дрібною фракцією - фактично відходами виробництва, які залишаються після процесу збагачення вугілля, а й використовуємо суміш з лігніном», - пояснює виробник.

Євгеній Шахненко запевнив, що область готова переводити бюджетні заклади на альтернативне паливо. "Ми зацікавлені в економії, яку може дати ваша продукція, особливо це стосується закладів соціальної сфери області, -  запевнив заступник керівника області. - Думаю, буде правильним організувати нараду, на яку ми запросимо керівників місцевого самоврядування, тепловиків і обговоримо це питання відкрито і детально".

 

http://ecotown.com.ua/news/Za-2-roky-na-KHarkivshchyni-opalennya-blyzko-20-budivel-byudzhetnoyi-sfery-perevely-na-tverde-palyvo/

Related articles: