GENERAL NEWS

Друга черга відбору муніципальних проектів у сфері теплопостачання, що використовують  аграрну  біомасу,  для  надання технічної допомоги від проекту  ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» 03.07.2019

Друга черга відбору муніципальних проектів у сфері теплопостачання, що використовують  аграрну  біомасу,  для  надання технічної допомоги від проекту  ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні»

1. Проект  ПРООН  «Розвиток  та  комерціалізація біоенергетичних технологій  у  муніципальному  секторі  в  Україні»  (далі  -  Проект) оголошує   другу  чергу  відбору   муніципальних   проектів   у  сфері теплопостачання,   що  використовують  аграрну  біомасу,  для  надання технічної   допомоги   з  метою  розробки  інвестиційної  документації (детальніше  щодо умов співпраці та прийнятних проектів у Додатку 1 до форми заявки).

2. Відповідальні  розробники  муніципальних  проектів, що можуть подавати заявки:

- муніципалітет, на території якого здійснюється проект;

- комунальні   підприємства,   що   надають  послуги  у  сфері теплопостачання (теплокомуненерго);

- комунальні заклади (школи, лікарні, дитячі садки тощо) та/або установи,  що  утримують  їх  на  балансі (відділи, управління освіти, охорони здоров’я та ін.), що потребують теплопостачання;

- приватні  комерційні юридичні особи, що здійснюють постачання теплової  енергії комунальним закладам або в системах централізованого теплопостачання.

3. Заявки  можуть  бути подані від муніципальних проектів з усіх областей України.

4. Заявки  мають  бути надіслані Проекту до 18:00, 31 липня 2019 року на електронну адресу: paata.janelidze@undp.org (Паата Дженелідзе)

Заповнюючи  заявку,  будь  ласка,  надайте  максимально точні та повні відповіді на всі запитання. Ви можете вільно додавати будь-яку доречну інформацію, яка на Ваш погляд є важливою.

Для отримання Форми заявки та Додатку до неї перейдіть за посиланнями. 

Додатково з умовами відбору можна ознайомитись, переглянувши презентацію.

Related articles: