GENERAL NEWS

Громадське обговорення Регіональної програми використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Полтавській області 26.05.2016

24 травня 2016 року проект ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» спільно з Полтавською  обласною державною адміністрацією та Полтавською обласною радою провели в м. Полтава громадське обговорення проекту Регіональної програми використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Полтавській області на 2016-2020 роки.

Проект Регіональної програми використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Полтавській області на 2016-2020 роки, розроблений в рамках проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» в розвиток Меморандуму про співробітництво, підписаного між Програмою розвитку ООН та Полтавською обласною радою.

Захід відкрив заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Роман Товстий, який зазначив, що на сьогодні українці використовують лише 0,5% біоенергетичного потенціалу країни. Впровадження в області біоенергетичної програми дозволить знизити в регіоні рівень викидів СО2 в атмосферу, залучити інвесторів та скоротити споживання  імпортного газу.

«Проект Регіональної програми використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Полтавській області на 2016-2020 роки окреслює основні напрямки для забезпечення сталого розвитку біомаси та різних типів біоенергетичних технологій у муніципальному секторі, проводить аналіз щодо можливості використання територій Полтавської області для висадки енергетичної верби», - зазначив керівник Проекту Володимир Лященко.

Під час обговорення присутні відмітили актуальність та необхідність використання в регіоні відновлюваних джерел енергії, разом з тим висловили ряд пропозицій та зауважень до проекту регіональної програми.

Підводячи підсумки громадського обговорення, керівник проекту Володимир Лященко подякував всім присутнім за конструктивне обговорення та зазначив, що всі пропозиції та зауваження будуть враховані при доопрацюванні проекту Регіональної програми.

 

http://np.pl.ua/2016/05/poltavschyna-stane-pershoyu-v-ukrajini-z-pryjnyattya-bioenerhetychnoji-prohramy/

Related articles: