GENERAL NEWS

На Волині обговорили питання використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні 09.09.2017

8 вересня 2017 року в  м. Луцьк відбувся круглий  стіл «Використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні у Волинській області: перешкоди та перспективи розвитку», організатором якого виступили Всеукраїнська екологічна ліга та проект ПРООН “Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій в муніципальному секторі в Україні“.

З вітальним словом до присутніх під час відкриття заходу звернувся Кошарук Сергій Дмитрович, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації. Він наголосив на необхідності впровадження ідей збалансованого (сталого) розвитку у Волинській області і поєднанні екологічної, економічної та соціальної складової.

Тимочко Тетяна Валентинівна, голова Всеукраїнської екологічної ліги розповіла про необхідність інтеграції цілей сталого розвитку в регіональні стратегії та програми та представила пропозиції до Стратегії розвитку Волинської області до 2020 року.

Зокрема, формування завдань екологічної безпеки, запровадження біоенергетичних технологій у комунальних потребах, поширенню екологічної інформації, залученні громадськості до розв'язання екологічних проблем.

Головний консультант проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій в муніципальному секторі в Україні» Ігнатенко Олександр Павлович ознайомив присутніх з перспективами розвитку біоенергетики у Волинській області.

Під час круглого столу відбулось активне обговорення реальних можливостей використання біоенергетичних технологій у Волинській області, учасники мали змогу ознайомитись з перспективами та перевагами вирощування енергетичних культур та можливими проблемами збуту цієї продукції. 

По завершенню круглого столу Кошарук Сергій Дмитрович висловив готовність розглянути пропозиції до Стратегії розвитку Волинської області до 2020 року в частині врахування положення щодо впровадження біоенергетичних технологій у муніципальному тепло- та гарячому водопостачанні у Волинській області.

Related articles: