GENERAL NEWS

Представники Проекту ПРООН обговорили з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією питання необхідності прийняття регіональної програми 25.05.2017

24 травня 2017 р. в рамках робочої поїздки до м. Дніпро представники проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» провели зустріч з заступниками директора департаменту екології та природних ресурсів - Мальцевою Оленою Володимирівною та Плєшаковим Андрієм Олександровичем.

Під час зустрічі головний консультант Проекту ПРООН  Ігнатенко О.П. зазначив про переваги, які область може отримати від співпраці з Проектом та наголосив, що наразі IFC спільно з Ощадбанком напрацьовує фінансово-економічний механізм, відповідно до якого під проекти будуть надаватися кредити. Разом з тим планується здешевити кредити за рахунок грантових коштів, які очікується отримати від ЄС.

Якщо область затвердить регіональну програму з використання біоенергетичних технологій у муніципальному секторі, вона зможе скористатися кредитними та грантовими коштами на впровадження відповідних проектів.

Також, Ігнатенко О.П. повідомив, що в рамках проекту ПРООН планується проводити маркетингову кампанію, а саме навчати людей на місцях впроваджувати біоенергетичні технологій в муніципальному секторі. А також зазначив, що ПРООН планує проводити в регіоні розширений круглий стіл, де будуть підніматися питання актуальності та прискорення впровадження такої програми на місцевому рівні.

Нагадаємо, що 13 грудня 2016 в Дніпропетровській обласній державній адміністрації був проведений круглий стіл з обговорення проекту Регіональної цільової програми використання біоенергетичних технологій у тепло– та гарячому водопостачанні в Дніпропетровській області на 2017–2020 роки.

Related articles: