GENERAL NEWS

Представники Проекту ПРООН взяли участь у Х Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток» 02.10.2017

29-30 вересня у Новій Каховці відбувся Х Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток», у якому взяв участь проект ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергнеичних технологій у муніципальному секторі в Україні».

Ювілейний захід пройшов під гаслом «Херсонщина – платформа для екоінвестицій» і присвячений перспективам розвитку в Україні «зеленої економіки», модель якої передбачає економічне зростання у поєднанні з екологічною стійкістю.

Основним тематичними напрямками організованого Херсонською облдержадміністрацією та облрадою Форуму стало питання щодо перспектив реалізації проектів на базі «зелених» технологій, виробництва «зеленої» енергії, еко-інновації в аграрному комплексі, а також розкриття туристичного потенціалу Херсонщини.

На інвестиційних майданчиках презентували широкий спектр можливостей для ведення бізнесу та інвестування в Херсонську область, масштабні інвестиційні проекти, які пропонують комплексне рішення для започаткування або розвитку бізнесу на Херсонщині.

Головний консультант проекту ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергнеичних технологій у муніципальному секторі в Україні» виступив модератором панельної дискусії «Впровадження «зелених» технологій – ключ до сталого розвитку».

Related articles: