GENERAL NEWS

Представники Проекту ПРООН зустрілися з заступником голови Черкаської обласної ради Тарасенком В.П. 26.05.2017

26 травня 2017 р. представники Проекту ПРООН провели зустріч з заступником голови Черкаської обласної ради Тарасенком Валентином Петровичем.

На зустрічі також були присутні директор департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Карманнік Роман Володимирович та керівник Агенції регіонального розвитку в Черкаській області Подолян Іван.

Головний консультант проекту ПРООН Ігнатенко О.П. розпочав зустріч з презентації проекту Регіональної програми використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Черкаській області, який був розроблений в рамках проекту ПРООН. Разом з тим, Ігнатенко О.П. наголосив на тому, що під час зустрічі в облдержадміністрації було запропоновано внести напрацювання Проекту ПРООН по регіональній програмі в проект Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2018-2020 рр., який наразі розробляється в облдержадміністрації.

Він також зазначив, що на сьогодні IFC спільно з Ощадбанком напрацьовує фінансово-економічний механізм, відповідно до якого під проекти будуть надаватися кредити. Разом з тим планується здешевити кредити за рахунок грантових коштів, які будуть надаватися ЄС.

По завершенні, Ігнатенко О.П. звернувся до Тарасенка В.П. з пропозицією підтримати проект Регіональної програми використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Черкаській області (Плану реалізації Стратегії розвитку регіону) під час розгляду його на комісії та на засіданні облради.

Тарасенко В.П., в свою чергу, запевнив у своїй підтримці проекту регіональної програми або Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на 2018-2020 рр., до якої увійдуть напрацювання Проекту ПРООН по регіональній програмі під час його розгляду на засіданні Постійної комісії ради та безпосередньо на засіданні облради.

Related articles: