GENERAL NEWS

Проект біоенергетичних технологій взяв участь у Другому шведсько-українському форумі з чистих технологій 02.12.2015

1 грудня за сприянням Посольства Швеції в Україні, Business Sweden у партнерстві з Житомирською міською радою в Житомирі пройшов другий шведсько-український форум з енергоефективності та чистих технологій.  

На Форумі зібрались 250 учасників, серед яких були представники понад 20 шведських компаній, представники виконавчої  влади, міські голови, представники міжнародних фінансових організацій, представники бізнесу, експерти та науковці задля поглиблення ділової співпраці між країнами Швеції та України в сфері енергоефективності.

На Форумі обговорили ключові питання в сфері енергоефективності, зокрема необхідності покращення енергоспоживання та захист довкілля в Україні, фінансування проектів у сфері енергоефективності за допомогою міжнародних фінансових установ.

Представники шведських компаній презентували власні інноваційні рішення у сферах центрального теплопостачання, водоочищення, поводження з твердими побутовими відходами, вентиляції і відновлювальної енергетики.

Під час панельної дискусії «Досягнення та специфічні потреби для поліпшення енергозбереження, ефективного використання енергоресурсів і покращення довкілля в Україні» керівник проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» Володимир Лященко наголосив на актуальності та перспективності переведення опалення на сільськогосподарську біомасу.

«В рамках проекту "Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні" Житомир отримав право на встановлення біопаливного устаткування завдяки рішучим крокам на шляху заміщення газу альтернативними джерелами енергії. Завдяки використанню біопалива у муніципальному секторі Житомир може стати першим в Україні енергетично незалежним обласним центром», - зазначив Володимир Лященко.

2 грудня відбулась дискусія у форматі круглого столу «Чисті технології в Україні: виклики і шляхи розвитку», під час якої, обговорили питання державного регулювання, політики у сфері енергоефективності і впровадження чистих технологій.

 

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПРОГРАМОЮ

 

 

 

 

 

Related articles: