GENERAL NEWS

Проект біоенергетичних технологій взяв участь у міжнародному науково-практичному семінарі "Розвиток біоенергетичного потенціалу в сільському господарстві" 11.02.2016

10 лютого 2016 р. у Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбувся Міжнародний науково-практичний семінар "Розвиток біоенергетичного потенціалу  в сільському господарстві".

«Україна, використовуючи найсучасніші технології, може повністю забезпечувати себе енергією» - зазначив директор НДІ Микола Талавиря відкриваючи семінар.

Для України вирішення питання розвитку біоенергетичного потенціалу є особливо актуальним через необхідність підвищення рівня енергетичної незалежності. Крім того, через ріст ціни на природний газ, для населення енергія з біомаси стане актуальною вже до квітня 2016 року.

Радник уряду України Жан-Жак Ерве зауважив: Україна – дуже цікава і перспективна саме в плані експорту енергії. Потрібно будувати заводи з переробки біомаси на енергію і співпрацювати в цьому плані з Євросоюзом.

Учасники семінару обговорили питання перспективи розвитку біоекономіки і потенціалу її секторів в Україні, технічного і економічного потенціалу біомаси для виробництва енергії, енергоефективності агроекосистем та перспективи створення біоекономічних платформ.

С поміж іншого, учасники семінару підняли питання співвідношення цін на газ та біомасу, економічну вигоду від використання біомаси.

 

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ТЕЗАМИ ВИСТУПУ

 

 

 

 

 

Related articles: