GENERAL NEWS

Проект біоенергетичних технологій взяв участь у VII Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики 14.11.2015

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Києві пройшов VII Міжнародний інвестиційний бізнес-форум з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики і VIII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2015».

Проект ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» вперше взяв участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2015». Учасники виставки мали змогу відвідати експозицію Проекту та ознайомитися з основними завданнями та першими результатами річної роботи Проекту.

Крім того, Проект приймав активну участь у панельних дискусіях Форуму.

Ключовими питаннями цьогорічного форуму стали:

– Фінансові інструменти стимулювання енергоефективності;
– Державні ініціативи в житловому секторі та міжнародні проекти;
– ЕСКО: потенціал впровадження, успішні практики, інституційні бар’єри;
– Енергоменеджмент в бюджетній сфері. Місцеві ініціативи та міжнародний досвід;
– Стан та перспективи розвитку відновлюваної енергетики в контексті євроінтеграційних процесів.

Другий день Форуму був присвячений дню відновлюваної енергетики. В рамках круглого столу «Стан та перспективи розвитку відновлюваної енергетики в контексті євроінтеграційних процесів» презентовано проекти нормативно-правових актів щодо удосконалення законодавства в сфері використання біоенергетичних технологій у муніципальному тепло- та гарячому водопостачанні, які розроблені експертами проекту «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні».

 

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПРОГРАМОЮ

 

 

 

Related articles: