GENERAL NEWS

Проект взяв участь у «Waste Management 2017» 05.10.2017

3-4 жовтня 2017 року в ВКЦ Торгово-промислової палати України пройшла міжнародна виставка обладнання та технологій для збору і переробки відходів «Waste Management 2017», яка відбулась за підтримки: Міжнародної Асоціації Твердих Відходів (ISWA), Американської торговельної палати в Україні (ACC), Український екологічний альянс, Європейської Федерації Управління Відходами та Навколишнім Середовищем (FEAD), Клубу мерів.

Даний міжнародний форум покликаний стати майданчиком для залучення в галузь інвестицій і передових технологій. Головними темами заходу стали: реформування законодавства в сфері поводження з відходами, інвестиційні проекти регіонів України, роздільний збір та вивезення відходів, сучасні індустріальні рішення для сортування та переробки відходів, утилізація відходів.

Проект ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні»  прийняв участь у цьому заході. Головний консультант проекту виступив з презентацією, присвяченій переробці сільськогосподарських відходів.

Виставка стала майданчиком для постачальників обладнання та технологій для поводження з відходами, фінансових інститутів, промислових підприємств, операторів ринку ТПВ, Міністерств, регіональних і муніципальних органів влади, територіальних громад, ОСББ.

Related articles: