GENERAL NEWS

ПРООН та Держенергоефективності співпрацюватимуть у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики 29.10.2015

29.10.2015 р. відбулось урочисте підписання Меморандуму про партнерство між Програмою розвитку ООН та Держенергоефективності. В рамках підписаного документу сторони мають на меті реалізувати проект «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні».

У підписанні Меморандуму взяли участь: Янтомас Хімстра – Директор представництва Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні; Сергій Волков – Керівник Сектору енергетики та навколишнього середовища Програми розвитку ООН;  Володимир Лященко – Керівник проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій в муніципальному секторі в Україні», Сергій Савчук – Голова Держенергоефективності, Ігор Ковальов – заступник Директора департаменту відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива Держенергоефективності.

Відповідно до Меморандуму сторони зобов’язуються, зокрема:

 

«Сьогодні пріоритетним напрямком роботи Уряду є скорочення споживання газу, його заміщення альтернативними видами палива, розвиток відновлюваних джерел енергії, впровадження передових енергоефективних технологій. Для виконання цих завдань нам потрібно скоординувати і об’єднати зусилля. З цією метою ми підписали Меморандум про співпрацю», - повідомив Голова Агентства Сергій Савчук та додав, що реалізація Проекту сприятиме підвищенню енергоефективності в Україні, яка посилюватиме енергонезалежність країни.

В свою чергу Янтомас Хімстра, Директор представництва Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні висловив подяку Агентству та підтримку щодо ініціатив Держенергоефективності, зокрема, у прагненні створити відповідні законодавчі умови для підвищення енергоефективності України; сприяти розвитку відновлюваної енергетики в Україні та спільними зусиллями проводити інформаційно-роз’яснювальну кампанію з цих питань.

Related articles: