GENERAL NEWS

Синергія проектів ПРООН з метою впровадження біоенергетичних технологій в Закарпатській області 18.05.2017

В рамках робочої поїздки до м. Ужгород 17 травня 2017 р. представники Проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій в муніципальному секторі в Україні» провели зустріч з регіональним представником проекту ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" Йовбак Марією Іванівною.

Проект ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" спрямований на пропагування сталого місцевого розвитку в Україні, він приділяє особливу увагу відновленню соціальної та комунальної інфраструктури  у пріоритетних сферах  охорони здоров’я, екології, управління водними ресурсами, покращення управління житловим сектором,  енергоефективності і місцевого економічного розвитку.

Метою зустрічі було обговорення питань синергії двох проектів ПРООН за для продуктивної роботи над впровадженням на регіональному рівні кращих практик в сфері біоенергетичних технологій.

Олександр Ігнатенко розповів  про  діяльність  Проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій в муніципальному секторі в Україні», про переваги, які область може отримати від впровадження біоенергетичних технологій.

У зв’язку з чим, області необхідно прийняти зміни до Програми енергоефективності та енергозбереження Закарпатської області на 2016–2020 роки в частині стимулювання використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Закарпатській області.

 По завершенні зустрічі Марія Йовбак запевнила у свій допомозі у просуванні на місцевому рівні проекту змін до Програми енергоефективності та енергозбереження за для досягнення спільної мети в сфері сталого розвитку.

Related articles: