GENERAL NEWS

Синергія проектів ПРООН з метою впровадження біоенергетичних технологій в Житомирській області 16.05.2017

15.05.2017 р. в рамках робочої поїздки до м. Житомир представники Проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій в муніципальному секторі в Україні» провели зустріч з регіональними представниками проекту ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" Оксаною Краплич та Георгієм Федоруком з питань синергії двох проектів.

Проект ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" спрямований на пропагування сталого місцевого розвитку в Україні, він приділяє особливу увагу відновленню соціальної та комунальної інфраструктури  у пріоритетних сферах  охорони здоров’я, екології, управління водними ресурсами, покращення управління житловим сектором,  енергоефективності і місцевого економічного розвитку.

Метою зустрічі було налагодження продуктивної роботи над впровадженням на регіональному рівні кращих практик в сфері біоенергетичних технологій.

Олександр Ігнатенко розповів  про  діяльність  Проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій в муніципальному секторі в Україні», про переваги, які область може отримати від впровадження біоенергетичних технологій.

Related articles: