GENERAL NEWS

Співпраця проектів ПРООН з метою впровадження біоенергетичних технологій в Черкаській області 26.05.2017

25 травня 2017 р. в рамках робочої поїздки до м. Черкаси представники проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» провели зустріч з регіональним експертом Проекту ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду" Анною Бабковою.

Проект ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" спрямований на пропагування сталого місцевого розвитку в Україні, він приділяє особливу увагу відновленню соціальної та комунальної інфраструктури  у пріоритетних сферах  охорони здоров’я, екології, управління водними ресурсами, покращення управління житловим сектором,  енергоефективності і місцевого економічного розвитку.

З  Анною Бабковою обговорили нагальні питання впровадження біоенергетичних технологій в муніципальному секторі в Черкаській області та заручились її підтримкою у контролі над подальшою роботою по внесенню напрацювань Проекту в частині використання біоенергетичних технологій у муніципальному секторі у План реалізації Стратегії розвитку Черкаської області, який наразі знаходиться на стадії розробки.

Related articles: