GENERAL NEWS

Студенти Аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії відвідали тренінг з вирощування енергетичної верби для потреб муніципального сектору 24.05.2016

24 травня 2016 року, в рамках проекту ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні», в Аграрно-економічному коледжі Полтавської державної аграрної академії відбувся тренінг з вирощування енергетичної верби для потреб муніципального сектору.

Студенти коледжу мали змогу ознайомитися з технологіями та практичними навичками вирощування енергетичної верби, а також з регіональними можливостями використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Полтавській області.

Проведене навчання забезпечить підвищення рівня обізнаності та інформованості серед студентів у галузі альтернативної енергетики, приверне увагу до екологічних проблем.

Разом з тим, з метою дослідження вирощування енергетичної верби Аграрно-економічний коледж здійснив на трьох ділянках висадку енергетичної верби, яку, в рамках проекту ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні», надала компанія «ECOSOLUM».

Related articles: