GENERAL NEWS

Створення при Мінагрополітики робочої групи з питань сприяння використання сільськогосподарської біомаси у муніципальному секторі 18.02.2016

17 лютого відбулась зустріч представників проекту ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» з заступником  Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції  Владиславою Рутицькою.

У ході зустрічі сторони обговорили питання необхідності створення робочої групи з питань сприяння використання сільськогосподарської біомаси у тепло- та гарячому водопостачанні, а також необхідності поглиблення співробітництва між ПРООН та Мінагрополітики в цій сфері.

До основних завдань робочої групи будуть входити:

За результатами зустрічі сторони дійшли згоди, про необхідність поглиблення співробітництва між ПРООН та Мінагрополітики у сфері біоенергетики, що в свою чергу  сприятиме економічному  розвитку регіонів, створенню додаткових робочих місць у регіонах, збільшенню надходжень до місцевих бюджетів.

Наразі розпочато роботу з підготовки наказу про створення робочої групи, до якої будуть входити представники Мінагрополітики, Мінрегіону, Держенергоефективності, ПРООН, експертне середовище.  

Related articles: