GENERAL NEWS

У Дніпрі обговорили питання використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні 30.08.2017

30 серпня 2017 року в  м. Дніпро відбувся круглий  стіл «Використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Дніпропетровській області: перешкоди та перспективи розвитку», організатором якого виступили Всеукраїнська екологічна ліга та проект ПРООН “Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій в муніципальному секторі в Україні“.

З вітальним словом до учасників звернулись Кужман Олег Миколайович, перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, та Ісаєв Олег Рудольфович, заступник голови Дніпропетровської обласної ради по виконавчому апарату – начальник управління екології, енергозбереження та інвестицій, які наголосили на важливості підтримки розвитку відновлюваної енергетики на Дніпропетровщині та програм у цій галузі.

Тимочко Тетяна Валентинівна, голова Всеукраїнської екологічної ліги, у своєму виступі наголосила на актуальності впровадження біоенергетики в контексті переходу України до збалансованого (сталого) розвитку.

Лященко Володимир Олексійович, керівник проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій в муніципальному секторі в Україні», докладно зупинився на фінансових механізмах та їх реалізації у впровадженні біоенергетичних технологій в Україні загалом та на місцевому рівні.

Ігнатенко Олександр Павлович, головний консультант проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій в муніципальному секторі в Україні»,  окреслив основні перспективи розвитку біоенергетики в Дніпропетровській області.

Стрілець Руслан Олександрович, директор Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації, присвятив свій виступ діяльності Дніпропетровської ОДА у сфері охорони довкілля, зокрема, представив обласну комплексну програму на 2016-2025 рр., яка  включає в себе аспекти з розвитку біоенергетики.

Під час круглого столу відбулось активне обговорення реальних можливостей використання біоенергетичних технологій у Дніпропетровській області, учасники мали змогу ознайомитись з перспективами та перевагами вирощування енергетичних культур (тополі, верби, міскантуса) та можливими проблемами збуту цієї продукції. 

 

Related articles: