GENERAL NEWS

У Києві відбувся Фінський День Енергетики 15.09.2016

Головний консультант проекту ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» Ігнатенко Олександр Павлович взяв участь у Фінському Дні Енергетики, який відбувся 14.09.2016 р. у Києві. Захід організовано за сприяння Міністерства зайнятості та економіки Фінляндії і Фінського енергетичного клубу та під патронатом Посольства Фінляндії в Україні.

Відкривав семінар Міністр зовнішньої торгівлі та розвитку Фінляндії Кай Мюкканен. Участь у заході також взяв Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Фінляндія в Україні Юха Віртанен.

На Фінському Дні Енергетики були представлені фінські передові технології в галузі енергетики. Беручи до уваги основні об’єкти з великим об’ємом споживання електроенергії у фінський промисловій галузі, холодний клімат та великі відстані, Фінляндія інвестує в підвищення енергоефективності вже протягом десятиліть і досягла широко визнаних результатів, які можуть принести користь й для інших.

У рамках Фінського Дня Енергетики обговорено найбільш ефективні моделі впровадження енергоефективних заходів, рентабельність енергетичних послуг і систему оподаткування енергії, а також рівень викидів від виробництва енергії.

 

Related articles: