GENERAL NEWS

Участь осередків ВЕЛ у підготовці та реалізації проектів місцевих громад для збалансованого розвитку 18.08.2016

16–18 серпня 2016 року в Центрі кращих практик збалансованого розвитку України, с. Виграїв, Корсунь-Шевченківського району, Черкаської області пройшов семінар «Участь осередків Всеукраїнскої екологічної ліги у підготовці та реалізації проектів місцевих громад для збалансованого розвитку», у якому взяли участь керівник проекту ПРООН Володимир Лященко та головний консультант проекту ПРООН Олександр Ігнатенко.

Метою семінару було навчити активістів громадських організацій, представників органів місцевого самоврядування, голів сільських рад готувати та реалізовувати разом з місцевими громадами проекти для збалансованого розвитку.

У ході семінару керівник проекту ПРООН Володимир Лященко виступив з презентацією Проекту, у якій акцентував увагу на ключових досягненнях Проекту за час його реалізації.

Окрім цього, під час семінару був презентований практичний посібник "ВИКОРИСТАННЯ БІОМАСИ У МУНІЦИПАЛЬНОМУ СЕКТОРІ", у якому розкриваються питання стану та законодавчих аспектів використання біомаси у муніципальному секторі для цілей тепло- та гарячого водопостачання, наведено існуючі програмні документи щодо можливості використання біомаси у муніципальному секторі та розглянуті земельні аспекти при створенні біоенергетичних об'єктів. Висвітлені підходи до техніко-економічного обґрунтування створення біоенергетичних об'єктів та методологія розробки бізнес-плану створення біоенергетичного об'єкту. Наведено вимоги до проектування та будівництва біоенергетичних об'єктів, вимоги до їх експлуатації та забезпечення їх сталого функціонування. Розглянуто нормування надання послуг біоенергетичними об'єктами та тарифного регулювання діяльності біоенергетичних об'єктів. Проаналізовані питання контролю та відповідальності в цій сфері.

Під час обговорення практичного посібника було висловлено ряд пропозицій, за результатами яких він буде доопрацьований.

 

 

 
 

 

Related articles: