GENERAL NEWS

В Житомирі запустили котли на солом’яній пелеті 01.12.2015

30 листопада 2015 року у м. Житомир в рамках реалізації проекту Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй та Глобального екологічного фонду «Розвиток та комерціалізації  біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» за підтримки Житомирської міської ради відбулося урочисте відкриття та запуск трьох великих, автоматизованих котлів, що працюють на солом’яній пелеті.

У святковому заході взяли участь керівництво ПРООН, представники Житомирської влади та некомерційних організацій.

Учасники заходу змогли на власні очі побачити запуск котлів на солом’яній пелеті у школі № 1 та дитячому садку № 10. Ще один котел буде встановлено в Житомирському національному агроекологічному університеті до кінця поточного року.

«Пріоритетним для міста є зменшення споживання газу і перехід на альтернативні джерела енергії» - зазначив голова міської ради Сергій Сухомлин.

Переведення трьох закладів на солом’яні пелети дозволить Житомиру не лише економити значні кошти, а й суттєво зменшити викиди в атмосферу.

Нагадаємо, що у липні поточного року  місто Умань стало стартовим майданчиком для запуску пілотного проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізації біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні», де було встановлено перші 3 котли на солом’яній пелеті.

 

Related articles: