GENERAL NEWS

Вебінар щодо відбору муніципальних проектів у сфері теплопостачання 20.07.2018

18 липня відбувся вебінар "Відбір муніципальних проектів у сфері теплопостачання, що використовують аграрну біомасу, для надання технічної допомоги від проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні» для муніципалітетів - учасників програми угоди мерів. Модератором вебінару виступив Гелетуха Георгій, старший експерт  з  біоенергетики проекту ПРООН. У вебінарі прийняли участь представники 56 муніципалітетів.

Гелетуха Г. освітив умови відкритого конкурсу відбору муніципальних проектів у сфері теплопостачання, що використовують аграрну біомасу, і відповів на питання, що виникли.  Відбулось активне обговорення умов конкурсу. З презентацією Гелетухи Г. можна ознайомитись за посиланням. Дякуємо координатору програми угода мерів - пані Оксані Кисиль - за організацію вебінару!

Нагадуємо, що до 10 серпня 2018 року триває конкурс відбору муніципальних проектів у сфері теплопостачання, що використовують аграрну біомасу, для надання технічної допомоги від проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні».

Related articles: