GENERAL NEWS

Відбулось ІІІ засідання Міжвідомчої робочої групи зі сприяння використання біомаси 05.03.2018

5 березня 2018 р. у приміщенні Мінприроди відбулось третє засідання Міжвідомчої робочої групи зі сприяння використання біомаси під головуванням заступника Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Миколи Кузьо та за підтримки проекту ПРООН.

У засіданні взяли участь представники проекту ПРООН, центральних органів виконавчої влади, громадськості, бізнесу та науки.

Відповідно до порядку денного учасники МРГ обговорили проекти нормативно-правових актів, які присвячені забороні спалювання порубкових залишків та їх використання у якості біомаси; розширенню видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів а також економічній та фінансовій оцінці муніципальних проектів з використання біомаси для бюджетної підтримки.

Директор ТОВ «Екосолум» Костянтин Соляник розповів про існуючі проблеми, з якими бізнес стикається під час збуту біомаси з енергетичних рослин.

Радник з правових питань, лідер з розвитку фінансових механізмів для муніципального сектору, IFC, Група Світового банку, Зоя Гопцій ознайомила учасників робочої групи з Практичними посібниками з фінансування проектів використання біомаси в якості палива в муніципальному секторі України.

Разом з тим, на засіданні Міжвідомчої робочої групи були схваленні та рекомендовані до використання Практичні посібники з використання біомаси в якості палива в муніципальному секторі України, розроблені в рамках проекту ПРООН "Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні":

ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК з викоритсання біомаси в якості палива у муніципальному секторі України (для представників агропромислового комплексу)

ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК з викоритсання біомаси в якості палива у муніципальному секторі України (для представників державних та комунальних установ)

ПРАКТИЧНИЙ ПОСІБНИК з викоритсання біомаси в якості палива у муніципальному секторі України (для представників державних установ та громадських організацій, що працюють у сфері екології)

Related articles: