GENERAL NEWS

Відбувся круглий стіл «Використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Черкаській області: перешкоди та перспективи розвитку» 30.06.2017

30 червня 2017 року у  м. Черкаси відбувся круглий  стіл «Використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Черкаській області: перешкоди та перспективи розвитку», організований Всеукраїнською екологічною лігою спільно з Програмою розвитку ООН в Україні.

У круглому столі взяли участь представники органів влади Черкаської області, органів місцевого самоврядування, науковці та громадськість.

З вітальним словом до учасників звернувся Гайович Вадим Юрійович, заступник голови Черкаської обласної ради.

Головний консультант Проекту ПРООН Ігнатенко Олександр розповів про  перспективи розвитку біоенергетики в Черкаській області та фінансові  механізми та перспективи їх реалізації у впровадженні біоенергетичних технологій в Україні загалом та на місцевому рівні.

Тимочко Тетяна Валентинівна, голова Всеукраїнської екологічної ліги, акцентувала увагу на необхідністі інтеграції принципів збалансованого розвитку у всі сфери діяльності Черкаської області та дотримання Плану реалізації Стратегії сталого розвитку Черкаської області до 2020 року.

Нагадаємо, що 15 грудня 2016 в Черкаській обласній державній адміністрації, в рамках круглого столу, був презентований проект Регіональної програми використання біоенергетичних технологій у тепло- та гарячому водопостачанні в Черкаській області, який розроблений Проектом ПРООН.

 

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

 

Related articles: