GENERAL NEWS

Залучення інвестицій під проекти з відновлюваної енергетики 20.06.2017

Сьогодні в Торгово-промисловій палаті відбувся Invest Energy Day - Конференція із залучення інвестицій під проекти з відновлювальної енергетики.

Ключовим питанням Конференції було – де взяти кошти для реалізації енергоефективних ідей.

В Invest Energy Day  взяли участь представники міжнародних та вітчизняних банків, фінансових організацій, інвестиційних компаній, венчурних фондів, фінансових донорів, грантодавців, які поширювали  інформацію про свою діяльність в Україні та підтримку перспективних проектів з альтернативної енергетики.

В ході конференції доповідачі обговорили існуючі законодавчі прогалини та бар'єри для розвитку сфери альтернативної енергетики.

Головний консультант Проекту ПРООН Ігнатенко Олександр Павлович прийняв участь в обговоренні теми: Must Have для проектів, що впроваджуються за кошти МФО та розповів, що, в рамках співпраці Проекту ПРООН з IFC, останнім спільно з Ощадбанком наразі напрацьовується фінансово-економічний механізм, відповідно до якого під проекти будуть надаватися кредити. Також планується здешевити такі кредити за рахунок грантових коштів, які очікується отримати від ЄС.

ПРОГРАМА Invest Energy Day

Більше інформації про захід можна отримати за ПОСИЛАННЯМ

Related articles: