GENERAL NEWS

Зміцнення співпраці Проекту ПРООН в сфері біоенергетичних технологій з місцевою владою Івано-Франквської області 19.05.2017

18 травня 2017 р. в рамках робочої поїздки до м. Івано-Франківськ представники Проекту ПРООН «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій в муніципальному секторі в Україні» провели  зустріч з першим заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Савкою Марією Володимирівною.

Головний консультант Проекту Ігнатенко Олександр Павлович наголосив на подальших діях проекту щодо запровадження фінансово-економічного механізму, який наразі IFC напрацьовує спільно з Ощадбанком, відповідно до якого під проекти будуть надаватися кредити. Разом з тим планується здешевити кредити за рахунок грантових коштів, які очікується буде надавати ЄС.

Окрім цього, планується проводити маркетингову кампанію, навчаючи людей на місцях впроваджувати біоенергетичні технології в муніципальному секторі.

Савка М.В. в свою чергу зазначила, що Івано-Франківська область зацікавлена у розвитку біоенергетичних проектів в муніципальному секторі для тепло- та гарячого водопостачання.

Про результати проведеної зустрічі можна також  ознайомитися на сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації

http://www.if.gov.ua/news/umovi-realizaciyi-proektiv-shodo-vprovadzhennya-bioenergetichnih-tehnologij-u-municipalnomu-sektori-oblasti-obgovorili-pid-chas-zustrichi-z-mariyeyu-savkoyu

Нагадаємо, що 3 червня 2016 р. в Івано-Франківській обласній державній адміністрації був проведений круглий стіл з обговорення проекту Регіональної цільової програми використання біоенергетичних технологій у тепло– та гарячому водопостачанні в Івано-Франківській області на 2016–2020 роки. Напрацювання за регіональною програмою увійшли до Цільової програми енергоефективності та розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії Івано-Франківської області на 2016-2020 роки, що затверджена Івано-Франківською обласною Радою від 10.06.2016 № 230-5/2016.

 

Related articles: